Hakkımızda

 

Türkiye’nin en seçkin firmalarından olan TheElsa, 2018 yılından beri theelsa.com e-ticaret sitesinde siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. TheElsa, her zaman müşteri memnuniyetini ilk öncelik olarak kabul eder. Instagram ve Facebook hesaplarımızda bizleri takip eden  binlerce takipçilerimizin ihtiyaçlarına her gün aynı özveri ile cevap vermekteyiz.

 

Her gün güncellenen yeni sezon kadın giyim ürünleri ile hem iş kadınlarına yönelik hemde ev hanımları ve genç kızlara özel elbise modelleri, üst giyim ve alt giyim ürünleri ile 2018 yılından bugüne kadar sizlere hizmet vermekteyiz. Kaliteli ürün ve güvenli alışveriş ilkesi ile çıktığımız bu yolda müşteri portföyümüzü her geçen gün güçlendiriyoruz ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için özellikle internet sitemizin alt yapısını sürekli güncelliyoruz.

 

Güvenli Alışverişin Adresi

 

Websitemizden yapacağınız tüm alışverişler 128 bit şifreleme sistemi ve SSL sertifikası ile güvence altındadır. Sadece sizin ve bankanız arasında gerçekleşen bir veri alışverişi sayesinde kişisel bilgileriniz her zaman güvendedir. TheElsa.com’dan alışveriş yaparken kapıda ödeme, kredi kartı ve banka havalesi seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

 

Kolay İade ve Değişim

 

TheElsa.com, koşulsuz şartsız müşteri memnuniyeti sağlayabilmek adına 15 gün içerisinde iade ve değişim garantisi sunmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen iade ve değişim sayfamıza göz atabilirsiniz. 09:00-02:00 saatleri arasında WhatsApp destek hattımız üzerinden siparişlerinizi verebilir ayrıca desteğe ihtiyaç duyduğunuz anlarda bizimle iletişime geçebilirsiniz.